MENU
Logo Made in Germany Automechanika Istanbul 2018

Katılımcılar – Ürünler

17 katılımcı bulundu

Autochemie Bitterfeld GmbH

Autochemie Bitterfeld GmbH AutoChemie Bitterfeld GmbH, taşıtlar için yağlama maddeleri, soğutma ve fren sıvıları ve kimyasallarının geliştirilmesi ve imalatında dinamik bir şekilde gelişen genç bir firmadır.

Dana

Dana, araçların verimliliğini ve performansını iyileştiren, yüksek tasarım gerektiren tahrik hattı, sızdırmazlık ve termal yönetim teknolojilerinin tedarik edilmesinde küresel bir liderdir.

Diederichs Karosserieteile GmbH

Kaporta programımızdan, Tuning programımızdan, Climate programımızdan.

GAT mbH & Co. KG

Temel uzmanlık alanımız, otomotiv satış sonrası pazar ve endüstriyel uygulamalar için yüksek performanslı akışkanların geliştirilmesi, üretimi ve dağıtımıdır.

HAZET-WERK Hermann Zerver GmbH & Co. KG

HAZET yüksek kaliteli el aletleri üreten lider bir Alman firmasıdır. Ürün gamını genel amaçlı el aletleri, tork anahtarları, atölye ekipmanları, ve özel el aletleri oluşturur.

Gruppe HEAT HOLDING GmbH

Gruppe HEAT 80 yıIı aşkın süredir ısıl işlem ve malzeme testleri alanında verdiği üstün kaliteli hizmet anlayışı ve zamanında teslimatları Ile faaliyet göstermekte.

IHS MARKIT

IHS Markit, büyüme ve düşük maliyet fırsatlarını belirlemeye yardımcı olan endüstri, pazar, araç ve tüketici bilgilerinin en kapsamlı ve güvenilir kaynağıdır.

MASTER-SPORT-AUTOMOBILTECHNIK (MS) GMBH

Otomotiv sektörüne yapılan danışmanlık ve yatırımlarla birlikte kaliteli yedek parçaların üretim ve dağıtımını yapıyoruz. OEM ve satış sonrası pazarı için hizmet verir. TecDoc & TecCom!

Okzam GmbH

Okzam GmbH, Langquaid, Almanya'da bulunmaktadır. Bütün araba markaları için birçok yedek parçaların satıcısıyız.

ORAP Autoparts & Service GmbH

ORAP GmbH, mükemmel müşteri hizmetleri ve rekabetçi fiyatlar sunar. Toptancıların yanı sıra perakende satıcılara ve bağımsız tamirhanelere de yedek parça temin ediyoruz.

REINZ-Dichtungs-GmbH

Dana, araçların verimliliğini ve performansını iyileştiren, yüksek tasarım gerektiren tahrik hattı, sızdırmazlık ve termal yönetim teknolojilerinin tedarik edilmesinde küresel bir liderdir.

T.E.S.T. Kfz-Ersatzteile GmbH

T.E.S.T. Autoparts, orijinal parçaların lider toptancısıdır. Orijinal markalardan oluşan bir ürün yelpazesine, rekabetçi fiyatlara, mükemmel müşteri hizmetlerine ve dünya çapında bir lojistiğe sahibiz.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet
Bu, Alman katılımcılar ile temaslarınızı yönetmek için kullanacağınız kişisel ajandanızdır.