MENU
Logo Made in Germany Automechanika Istanbul 2018
İletişime geri dön

Messe Frankfurt Exhibition GmbH

Messe Frankfurt, katılımcılara ürünlerine yönelik uluslararası pazarlar açarak destek vermektedir. Dünyanın lider ticaret fuarı organizatörlerinden biri olarak, dünya çapında 160’ın üzerinde ülkede müşterilerimize yerel olarak hizmet vermekteyiz. Ticaret fuarı öncesinde, fuar süresince ve fuarın bitmesinin ardından katılımcılarımızı, ziyaretçilerimizi ve misafirlerimizi dünyanın her yerinde birinci sınıf ilgi göstererek nazik bir ev sahibi olarak ağırlıyoruz.

Geleneğimiz ve vizyonumuz, global bir zanaatkâr workshopu olarak adlandırılabilecek olan temellerdir. Başarılı geçen ticaret fuarlarımız, çalışanlarımızın özenli işçilikleri ve kendilerini göze çarpan bir şekilde işlerine adamalarının bir sonucudur. Dünya çapında sayıları 2.200’ü* aşan uzman, ticaret fuarlarımızın her birini eşi benzeri olmayan bir etkinlik haline dönüştürmektedir. Tüm ekip üyelerimiz, değerli uzmanlıkları ile katkı sağlamaktadır. Her mekânda etkinlik özenli bir şekilde planlanmakta, hazırlanmakta ve hayata geçirilmektedir. Global bir zanaatkâr workshopu olarak Messe Frankfurt, en yüksek kaliteyi yaklaşım ve uluslararası oryantasyon ile bir araya getirmektedir. 28 global bayimiz, 50’nin üzerinde Satış Ortağımız veya Frankfurt’taki merkezlerimiz ile bu, her ticaret fuarı için geçerlidir.

Organizasyonumuz, uluslararasılığa örnek teşkil etmektedir. Yıl boyunca, 30’un üzerinde lokasyonda “Messe Frankfurt imzalı” etkinlikler gerçekleştirilmektedir. Sadece 2014 yılında, 76’sı* Almanya dışında gerçekleştirilmek üzere toplamda 120* ticaret fuarına imzamızı attık.

Yüzde 60’ı Frankfurt am Main Belediyesine ve yüzde 40’ı Hessen Eyaletine ait olan şirketimiz, bir kamu şirketidir. Frankfurt am Main, bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da merkezimiz olacaktır. Merkezimiz, yaklaşık 37.400* katılımcıyı ve 1,4* milyon civarında ziyaretçiyi ağırlayarak 2014 yılında 36* ticaret fuarına ev sahipliği yapmıştır. 578.000 metrekare alana kurulu olan Messe Frankfurt sergi alanları, halihazırda on sergi salonuna ve hemen bitişiğinde bir kongre merkezine sahiptir. Bir diğer kongre merkezi olan Kap Europa, sergi alanlarının doğrudan yakınında bulunmaktadır.

Örnek niteliğindeki uluslararası fuarlarımız, çeşitli pazarlarda ve trendlerde iz bırakmaktadır. Tüketim Malları ve Eğlence segmentinde Ambiente, Beautyworld, Christmasworld ve Paperworld fuarları, tüketim malları sektöründeki en önemli buluşma alanlarıdır. Tekstil ve Tekstil Teknolojisi hakimiyetindeki Heimtextil, Techtextil ve Texcare fuarları, tekstil endüstrisi için uluslararası nitelikte olan ön plandaki alanlardır. Endüstri klasiklerimiz ve sektördeki devlerimiz arasında, otomotiv sektörüne yönelik Automechanika’dan, Light+Building, IFFA ve ISH fuarlarına kadar Teknoloji ve Üretim ile Mobilite ve Altyapı segmentlerinden bir dizi önemli teknoloji etkinliğimiz bulunmaktadır. Musikmesse ve Prolight+Sound fuarları, Tüketim Malları ve Eğlence iş kolundaki lider fuarlardandır.

Tüm bu ticaret fuarları ile birlikte, her endüstrinin global pazarına yönelik kendilerine has bir içerik sunuyoruz. Ticaret fuarı ziyaretçilerine güncel ürün yelpazesi ve sunulan hizmetler ile sektörlerindeki gelişmelere yönelik şeffaf bir genel bakış sağlıyoruz.

Deneyimli bir ev sahibi olarak global arenadaki ünümüz artmıştır. IAA otomobil fuarı, Frankfurt Kitap Fuarı ve kimya sektöründe dünyanın en büyük ticaret fuarı olan Achema gibi ünlü uluslararası etkinlikler bünyemizde düzenleniyor ve ev sahipliğimize değer veriyor.

İletişim

Messe Frankfurt Exhibition GmbH
Ludwig-Erhard-Anlage 1
60327 Frankfurt a. M.
Almanya

Telefon: +49 69 75750
Faks:+49 69 75756433
info@messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.com

Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet
Bu, Alman katılımcılar ile temaslarınızı yönetmek için kullanacağınız kişisel ajandanızdır.