MENU
Logo Made in Germany Automechanika Istanbul 2018
İletişime geri dön

NUMOV / German Near and Middle East Business Association

Merkezi Berlin'de ve çeşitli temsilcilikleri diğer şehirlerde bulunan Alman Yakın ve Orta Doğu Birliği / Nah- und MittelOst-Verein (NUMOV), Almanya ile Yakın ve Orta Doğu ülkeleri arasındaki ekonomik ilişkiler konusunda lider kuruluştur.

Alman şirketleri bölgedeki piyasalarda başarılı faaliyet gösterme noktasında müthiş fırsatlara sahiptir. Ancak, sürekli artış gösteren uluslararası rekabet, işleri gittikçe daha da zorlaştırmaktadır. NUMOV, daha fazla Alman şirketinin Yakın ve Orta Doğudaki ticari faaliyetlerini geliştirmesi noktasında teşvik etmekte ve üyesi olan şirketleri angajman, yaratıcılık ve know-how ile desteklemektedir. Bu nedenlerden dolayı, Birliğimizin üye sayısı geçtiğimiz yıllarda istikrarlı bir şekilde artarak, NUMOV'un Yakın ve Orta Doğu açısından Almanya'nın en büyük, kar amacı gütmeyen, bağımsız bir hizmet sağlayıcısı olmasını sağlamıştır.

Birliğimiz seminerler, konferanslar ve delegasyonlar organize eder ve üyemiz olan şirketlere iş fırsatları hakkında güncel bilgiler sağlar. Birliğimizin iki ayda bir yayınlanan dergisi ve NUMOV tarafından yayınlanan Yakın ve Orta Doğu Ekonomi Elkitabı, bölgedeki güncel ekonomik gelişmeler hakkında kapsamlı genel değerlendirmeler sağlar.

Deutsche Bahn, Bilfinger Berger, Ferrostaal, Deutsche Bank, Commerzbank vs. gibi itibarlı şirketler ve finans kuruluşları yönetim kurulu üyelerimiz arasında yer almaktadır. 

75 yıldan beri bölgedeki ülkeler ile ekonomik bağlar kurmakta olan NUMOV, devlet kurumları ve bakanlıklar ile yakın bağlantılara sahiptir.

İrtibat: 
NUMOV / Alman Yakın ve Orta Doğu Birliği 
Jägerstr. 63d 
10117 Berlin Almanya

numov@numov.de

www.numov.de

Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet
Bu, Alman katılımcılar ile temaslarınızı yönetmek için kullanacağınız kişisel ajandanızdır.